Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Spain revolutionK videu:
Je tohle normální? Asi je, bylo a bude. Policisté nejsou lidé, neplatí pro ně nic. Nemají žádné morální pravidla nebo zábrany, jsou to zřejmě polobozi mlatící své matky , mlatící své otce a fetující svoje uchylné agrese. Je to stále se opakující tatáž písnička, podle které lidé tancují, kdo přestane tancovat, jde z kola ven s rozbitou hlavou. Hodně štěstí při střetu s debilem v uniformě.
nasilnici...maji to v popisu prace, nicit nazory druhych....fyzickou siloou.....Další informace o tom co se vůbec děje ve Španělsku:

http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/spanele-bubnuji-za-svobodu.html

http://www.osud.cz/bubny-zmeny-uz-treba-neuhnou

http://baudysjr.blog.respekt.ihned.cz/c1-51980450-ledy-praskaji-iii

http://www.infowars.com/government-orders-you-tube-to-censor-protest-videos/


http://www.zvedavec.org/komentare/2011/06/4404-spanele-zazehli-evropske-protesty.htm

http://www.blisty.cz/art/58819.html


Traian Urban, hispanista, Metropolitní univerzita Praha
Daniel Vazquez
Carme Laguarda
zdroj : ČT24
Aspoň niekto z masmédií reagoval …
http://www.spolocnavec.sk/?p=1485

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
V sobotu 28. května 2011 se v Praze uskutečnila demonstrace Španělů, kteří žijí v České republice. Na Staroměstské náměstí přišli vyjádřit svou nespokojenost nad politickým děním ve Španělsku, především nad korupcí a vysokou nezaměstnaností. Demonstrace byla cílená proti politikům a bankéřům. Uskutečnila se den po násilném zákroku katalánské policie proti demonstrantům v Barceloně....více ZDE http://www.evropsky-rozhled.eu/spanelska-demonstrace-dorazila-i-do-prahy


Španělský 17. listopad ..zdroj http://www.nezakladnam.cz/cs/1853_o-cem-media-nepisi-a-hlavne-ct-nevysila

To, že i současný systém je totalitní, však masmédia tají.

http://www.youtube.com/watch?v=Geg_6Xoy04s&feature=player_embeddedat=183

Z diskuze občanů:Na dnešním Hyde Parku proběhla velmi informativní beseda o protestech ve Španělsku; nejde jen o 15M, Španělsko a rozšíření protestů jinam, ale o to si spolu uvědomit celkovou krizi současné tzv.demokracie jako celého systému, tak zvaných voleb, kde zvolení kašlou na ty, kteří je volili, a limity profesionálních politiků v tzv."zastupitelské" demokracii a jejich zákonité korupce, médií jako služky neveřejných zájmů neveřejných elit, které informují o zástupných problémech... Ale tváří se jinak! Na obrazovce v pořadu proběhly nepochopitelně surové zásahy proti nebránícím se demonstrantům, o kterých jsme nic v médiích neslyšeli, nebylo to v Rusku ani Číně... zato posloucháme stejné kecy kolem dokola a vidíme hodinu stejný obrázek malého tryskáče s Ratko Mladičem, ale to jsou "zprávy", kterými nás krmí, abychom žili v jejich virtuálním světě, ale že se rodí nové vnímání politiky, to vědět nemáme.. Že jsou média skrytě řízena není konspirační teorie, ale denně potvrzovaná realita. Lidé, zvl. mladší, touží po přímější demokracii, nikoli podnikání v politice a získávání a prodávání neférových výhod...

Bohužel, nejsme ve Švýcarsku, kde jsou termíny krátké, musí se moc makat a jde o finanční ztrátu, je to tedy oběť... A nikdo nevíme, kdo je ministr zahraničí, ani president... Není důvod.
Moc si stěžujete, tak dneska ve 21,05 na ČT 2 nás budou zase
masírovat, jak to bylo hrozné za socialismu, jak jsme žili na stromech
.......Žádné komentáře:

Okomentovat