Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

HOT SPOT - Bůh tam kde ho nehledáme

Zajímavá informace z tohoto videa "JAKY JE SVĚT". Avšak jak tak hledám na netu, moc se o tom neví ani nepíše. Kdbyjste náhodou někdo věděl víc, hoďte sem komentař. diky
------------------------------------------------------------------

Jako jediní na této planetě ze všech živočichů máme bod v srdci, nazývaný HOT SPOT.

V tomto bodě se nachází vakuum a teplota 100°C, energie, která je k tomu potřeba se čerpá z vakua a to je naše životní energie, také na východě nazývaná "chi, ki, prána nebo či".

Tento bod HOT SPOT je také náš identifikační kód, pod kterým jsme identifikovatelní pro ty, kdo nás stvořili.

HOT SPOT máme do čtrnácti dnů po početí.

Je znázorněn na svatých obrázcích, nevšimli jste si nikdy v kostelech, že jsou tam vyobrazeni svatí, kterým jde záře ze srdce?

Nebo se podívejte na padesátikorunu, kde je znázorněno srdce a uvnitř je ještě jedno malé bílé.

Také ve filmu ET mimozemšťan je to vidět jak ET září srdíčko.

Přes vakuum se nešíří teplo ani chlad, proto se okolní tkáň neuvaří.

Lékaři co dělají vyšetření pomocí kamerových sond do cév a dostanou se do srdce, tak tam vidí záři, ale neumí si to vysvětlit jak to, že je tam světlo a nikde se o tom moc nemluví aby nebyli za blázny, protože pro to nemají vysvětlení.

Zdroj http://objevto.blog.cz/1009/hot-spot-v-srdci-cloveka

.....................................................................................
Informace z jiného zdroje: "dost podobně napsané :-)"

Navíc máme v sobě jako jediní na této planetě z živočichů bod v srdci nazývaný HOT SPOT, kde je vakuum a teplota 540°C, energie, která je k tomu potřeba se čerpá z vakua a to je naše životní energie, také na východě nazývaná „či“. Tento bod HOT SPOT je také náš identifikační kód, pod kterým jsme identifikovatelní pro ty, kdo nás stvořili. Je to část boha. HOT SPOT máme do čtrnácti dnů po početí. Je znázorněn na svatých obrázcích, nevšimli jste si nikdy v kostelech, že jsou tam vyobrazeni svatí, kterým jde záře ze srdce, nebo se podívejte na padesátikorunu, kde je znázorněno srdce a uvnitř je ještě jedno malé bílé. Také ve filmu ET mimozemšťan je to vidět jak ET září srdíčko. Přes vakuum se nešíří teplo ani chlad, proto se okolní tkáň neuvaří. Lékaři co dělají vyšetření pomocí kamerových sond do cév a dostanou se do srdce, tak tam vidí záři, ale neumí si to vysvětlit jak to, že je tam světlo a nikde se o tom moc nemluví, aby nebyli za blázny, protože pro to nemají vysvětlení.

Tok řeky pracuje také na implozivní energii. Při klikatém toku řek získává voda z vakua energii, kterou nasává a tím také teče rychleji než v korytě rovném. To samé jsou vlny v oceánech poháněny implozivní energii.


Zdroj - toto byl jen úryvek z jinak velmi zajimávého článku ZDE http://www.mnohovesmir.estranky.cz/clanky/historie-zeme/zakludaj.html

.....................................................................................

Hluboko v centru našeho bytí, v našem bytostném jádru ve středu srdce, je bezedná studnice lásky. Meditující lidé mají zkušenosti s vnímáním "své hvězdy" - žhavého bílého bodu ve svém srdci, tzv. Hot Spot. Možná jste si někdy povšimli svatého obrazu, kde Ježíšovi z tohoto zářivého bodu v srdci vychází silné světlo. Jde o to samé - onen Zdroj lásky a života, církev to ví dávno......celá LECBA LASKOU

2 komentáře:

  1. kde si cital, ze sa teplo ani chlad nesiri cez vakuum...to by sme zo slnka mali iba svetlo a ne teplo

    OdpovědětVymazat
  2. Teplo se vytváří až po odrazu fotonu ..

    OdpovědětVymazat