Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Konopí je lék, který léčí

Dějství první: Hanácká gubernie!

Odůvodnění: V letech 2009 – 2011 se prostějovské orgány činné v trestním řízení (OČTŘ) dopustily ve spolupráci s okresním soudem opakovaně jednání, které bylo vědomě konáno v rozporu s ústavními principy, mezinárodními úmluvami a zákony a velmi negativně zasáhlo mou rodinu, přátele a kolegy. Negativně zasáhlo především nemocné spoluobčany výzkumného programu Konopí je lék, kteří se ničím trestným, stejně jako my, neprovinili.

V důsledku předčasně a v bolestech zemřeli, byli zdravotně mrzačeni, okradeni, pomlouváni, ponižováni, vydíráni a kriminalizování zcela nevinní lidé. Dopady na životy, zdraví a majetky občanů OS Prostějov doložil i soudní znalec, lékař a předseda odborné společnosti Konopí je lék,o.s. ve stížnosti policejnímu prezidentovi z 11.května 2011 spolu se všemi zřizovateli mezinárodního vědeckovýzkumného pracoviště Edukativní konopná klinika v Praze (EKK). Ve stížnosti policejnímu prezidentovi zřizovatelé EKK urgovali policejní ochranu marně žádanou od 10.září 2009 mimo jiné i na výzkumnickou farmu léčivého konopí v Ospělově, a to nejen pro výzkum léčby astmatu a rakoviny fytokanabinoidy (z léčivých genetik konopí) podpořený Výborem dobré vůle Nadace Olgy Havlové, jak je OS a OSZ Prostějov a Policejnímu prezidiu Policie ČR známo.



Okresní státní zastupitelství v Prostějově, jak napsala jeho statutární zástupkyně 16. června 2011 Policejnímu prezidiu Policie ČR, odmítá výše uvedené kriminální jednání prostějovských OČTŘ šetřit. Že z gangsterské akce pod vedením policisty na mateřské dovolené a státního zástupce se zálibou v marihuaně z 18. srpna 2009 chybí OČTŘ přes 285 kilogramů léčivého konopí z ospělovské výzkumnické farmy a tento unikátní fyzikální jev NSZ, KS Brno a OS Prostějov nehodlá výzkumnicky šetřit dle platných fyzikálních zákonů, možná vysvětluje, proč Guinessova kniha černou díru prostějovských OČTŘ nezapsala do análů historie, takže se o ní dosud ve světě neví.

Bez humoru a bez pardonu vám říkám: Pokud nevidíte zločiny proti lidskosti, které konáte, nebo jste tak uplacení či hloupí, že děláte, že to nevidíte, vyzvu nejlepší pojišťovny, advokátní kanceláře a mecenáše v Evropě, aby vám to v hlavě seplo, že máte chránit občany a zákonnost a berete za to státní peníze, tedy i naše daně a konáte přesně naopak, jak je vám zákonem určeno a kryjete desinterpretací zákonů! Zločiny proti lidskosti a těžká ublížení na zdraví občanů, zlodějny, pomluvy a jiné kriminální jednání vás ze zákona nevyviňují, nestojíte nad Zákonem! Od 21. března 2008 vědí nejen zákonodárci, jak toto kriminální jednání dopadá na nevinné spoluobčany, kteří se mají u soudu a na policii vyvinit z nemoci, nebo jim prostě jen dělá potěšení koukat, jak ta krásná a užitečná rostlina a léčivka konopí roste na jejich zahrádce a oni s ní dělají výzkumnické hokus pokusy, nebo ji nechájí růst jen pánubohu pro radost.



Kriminální jednání prostějovských státních orgánů již letos nebudu tolerovat a statutární zástupce prostějovských státem placených orgánů žádám, aby ihned právně poučili podřízené, že v demokratické zemi není přípustné takto hanebně jednat a chovat se jako těžký zločinec a ještě si psát na kapotě Pomáhat a chránit a schovávat se za neznalost zákonů, lhostejnost a korupci ministerských úředníků a bohorovných papalášů v parlamentu, kteří roky popírají svůj slib a dělají, že konat ze zákona nemusí!

Právní poučení najde OS Prostějov v mém dovolání Nejvyššímu soudu ČR, které obdrželo minulý týden, OČTŘ jej najdou na internetu v článku Diag Human Cannabis na adrese http://dusandvorak.blog.respekt.ihned.cz/. Paralela miliardového tunelu státního rozpočtu je zcela na místě, nyní kvůli neplatnosti Zákona o návykových látkách dle evropského práva. Nejvyšší soud ČR je ze zákona - potvrzeného i verdiktem Ústavního soudu - povinen dát otázku Evropskému soudnímu dvoru ohledně evropského práva, což jsem nechal Evropské komisi dozorovat, když předseda vlády a ministr zdravotnictví mají zcela odlišný právní názor na platnost Zákona o návykových látkách dle evropského práva jako Krajský soud v Brně a navíc jsou oba právní názory mylné a zcela vážně hrozí enormní výdaje ze státního rozpočtu díky nenotifikaci zákona u EU.

Evropský úředník, který lpí na mezinárodních úmluvách, demokracii a zákonnosti by mohl přijít na to, jak si české Trestní právo s jakousi technickou normou, jako je Zákon o návykových látkách, protiřečí a čestní policisté pak stojí proti na první pohled nevinným seniorům s andulkami s konopným zobem v Prostějově nebo dokonce onkologicky nemocným se střevy venku jako v Kolíně, jen proto, že čeští papaláši a ministerští ouřadové milují farmaceutické, drogové, energetické a jiné mafie a soused je vůl a udal nemocné jako dealery drog nebo šiřitele toxikomanie nebo měl nějaký polda zálusk na snadný výdělek a frčku.

Vědcům, terapeutům a jejich asistentům pak milovník marihuany na státním zastupitelství a polda na mateřské dovolené říká, že je zakázáno bádat léčivé genetiky konopí a na ústavní zákony, mezinárodní úmluvy, Zákon o návykových látkách (pro neznalé § 5, ods.5), Zákon o zdraví lidu (pro neznalé Čl. II a Čl. III, zejména pak § 8, písm. a) a písm. b) a § 9, ods. (4), písm. b), Občanský a Obchodní zákoník a Zákon o sdružování občanů nehledí a ještě mají uvedení státem orazítkovaní ignoranti urážlivé drzé řeči vůči mé rodině.

Viz blog http://dusandvorak.blog.respekt.ihned.cz/ a srovnání právního názoru KS Brno a Úřadu vlády ČR, resp. Premiéra vlády ČR v článcích „Rozsudek“ a článku „Zavřeme vás a ještě dostanete desetimilonovou pokutu, píše Petr Nečas“.

OS Prostějov zná díky mému dovolání k NS ČR rozklad dle evropského práva a dávám tímto OS Prostějov svolení, aby OČTŘ v Prostějově právně poučil a statutárním zástupcům jej proti podpisu předal i s rozkladem evropského práva v kopii. Chápu, že v rámci virtuálních škrtů ze státního rozpočtu korupčníkům nemáte na vzdělání vašich zaměstnanců a berte mé svolení a šíření právní osvěty jako výraz občanské solidarity.

V článku který je celý ZDE , nasleduje ještě
Dějství druhé: Kaple Nanebevzetí Panny Marie v Ospělově
Dějství čtvrté:
Blázen jsem ve své vsi.

Dějství páté: Bastila.

Dějství třetí: Hovno je základ!

Nehodlám vám dělat sudičku, nebo vás urážet, ponižovat, mrzačit a okrádat, jak činíte lidem mi blízkým! Konopí léčí nejen neuropatické bolesti jako Sativex, který vám, když si ho předem ode Dne lidských práv 10. prosince 2011 objednáte tři měsíce dopředu, uděláme pro vaše blízké či pro vás osobně mnohem účinnější a za desetinu ceny, pokud budete mít kvalitní srovnávací irisdiagnostiku a lékařské doporučení.

Konopí léčí i rakovinu, když o tom něco víte a věci rozumíte, stejně jako pomůže lidem s cukrovkou zachránit nejen nekrotické končetiny před amputací, pomůže lidem klepajícím se třasem a ztuhlostí z parkinsona nebo vláčejícím končetiny, dusícím se či osleplým roztroušenou sklerózou o alzhajmrovi, migrénách, epilepsii či popáleninách nebo proleženinách ani nemluvě, stejně tak při kožních chorobách nebo hemeroidech a píštělích, kdy se bolestí ani nevyserete.

Chci věřit, že nejste jako lhostejní a zkorumpovaní papaláši v parlamentu a ouřadové na ministerstvu zdravotnictví, spravedlnosti, vnitru, financích či úřadu vlády.

Epilog

Kontakt: Mgr. Dušan Dvořák, ředitel Edukativní konopné kliniky, Ateliér ALF, Bořivojova 90, Praha – Žižkov, nebo pro vyjednávání smlouvy o policejní ochraně raději na adresu výzkumnické farmy 798 55 Ospělov 6.

2 komentáře:

  1. Hledáme kreativní lidi kteří se chtějí realizovat v konopné kultuře. Do týmu potřebujeme nové copywritery, textaře, kteří budou psát o tom co je baví: léčebné učinky konopí, využití konopí, konopná kultura, pěstování indoor, outdoor, pěstování hub,konopí a nová generace tvorba časozběrných snímků atd. Začni vydělávat legálně, na tom co tě baví.

    OdpovědětVymazat