Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Všechno zmizí - věřme nevěřme v 2012


Toto je jen krátký z kontextu vytržený strašidelný výňatek z jedné zprávy kolující na síti.
Celou si ji můžete stáhnout přečíst ZDE jako PDF. zdroj osud.cz
Některé další informace v ní již nejsou tak strašidelné a beznadějné, ale bohužel připomínají směsici NewAge a proroctví, která lidstvo doprovází v této době stále častěji. Věřte nevěřte, je to jen na Vás. Jisté ale je, že tohle všechno přeci nepůjde dál dokola. Na Zemi vládne chaos a všeobecně se dá říci, že houstne a rozpíná se do všech koutů i do všech myslí. A z chaosu vyvstávají nové krásné věci a nový řád...ať už zlý či dobrý.DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE PRO NADCHÁZEJÍCÍ ČAS (2011-2012)
Rok 2011 by měl být rokem, kdy by lidé měli být informováni! (George Kavassilas)

CO NÁS ČEKÁ V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI? Podle GK se v rozmezí let 2011-2013 odehrají na Zemi klíčové události. Hlavní roli v nich sehraje planeta Země, protože se bude jednat především o její proces Vzestupu – Ascension do 5D a k aktivaci jejího světelného těla, ke kterému se veliká část lidí připojí.
Začneme odzadu, protože vyústění bývá pro lidi nejzajímavější. Podle GK, Mayský kalendář nekončí 21.12.2012, ale ve skutečnosti 21.3.2013, neboť upozorňuje na to, že tzv. precese rovnodennosti (angl. Precession of Equinox), tedy den, kdy se uzavírá několik různě dlouhých cyklů, je vázán na rovnodennost, nikoliv na slunovrat. Dne 21.3.2013, v den rovnodennosti či precese, dojde podle GK k aktivaci světelného těla planety Země. Mnohem známější datum 21.12.2012 však také považuje za důležité. K němu GK říká, že v tento den již fyzicky na 3D Zemi (Gaie) nikdo nebude a že tímto dnem skutečně započnou na planetě Zemi obrovské geologické procesy směřující k nalezení jejího-svého středu. Tj. skutečně prý dojde k fyzickému přepólování Země (pozn. dnes je osa Země nakloněna tuším o 23,5 stupně ze svého středu) a v podstatě nic živého na úrovni 3D nemá šanci změny přežít. Matka Země tak tedy v rozmezí 21.12.2012-21.3.2013 nalezne svůj střed a pak se doslova promění ve hvězdu – světelnou bytost. Pro nás šokující informace, pro vesmír prý běžná záležitost. Kdo si o tom chce něco přečíst v angličtině, doporučuji GK vlastnoručně psaný text, který najdete zde: http://www.georgekavassilas.org/theharmonicequationofascension.pdf Ve skutečnosti mnohá zemětřesení slouží Zemi k tomu, aby se ke svému středu (zatím jen v řádu decimetrů) postupně přibližovala. (pozn. GK samozřejmě ví o existenci technologie HAARP a možnosti vyvolávat umělá zemětřesení, současně však upozorňuje na to, že ne všechna zemětřesení patří mezi umělá, podle něj je tomu naopak.) (pozn. Také my jsme procesu nalézání středu, proto mnoho lidí může ve svých životech procházet intenzivním obdobím změn).

nebo ještě za zminku stojí toto (alias bluebeam):
SCÉNÁŘ Č.2 (ČÁST 2) – VYLÁKÁNÍ LIDÍ ZE ZEMĚ Existuje tedy scénář, jak vylákat co nejvíce lidí ze Země a prostřednictvím vesmírných lodí je přesunout na jiná místa (několik připravených 3D-planet), aby se zachoval stávající model manipulace a nerovného vztahu v co největší míře. (GK nazývá tyto lodě taxíky, jiní lidé, kteří je byli schopni vidět „zaparkované“ ve vesmíru na úrovní vesmírem putujícího vědomí, je nazývají obrovskými vězeními) Jednou z planet, kam budou lidé evakuováni, je podle GK například Mars. Podle jeho svědectví, které se opírá o osobní zkušenost, má Mars vlastní atmosféru a v současné době na něm žije v podzemních základnách necelý milion lidí.

--------------------------------------------------------------------

K tomu jen přidám video-dokument od National Geographics o lidech, kteří se pečlivě připravují na budoucí katastrofy. Ať už to bude ekonomický kolaps, nebo přírodní pohromy, jejich plán je prostý: Přežít.

1 komentář:

 1. Škoda, že je to video již nedostupné.Nikde jinde jsem jej už nenašel.Poslední dobou se ztrácí stále více materiálu, pod záminkou autorských práv a dalších nesmyslů.Nestíhám to zálohovat a sám sebe se ptám, bude to vůbec někoho zajímat?-K tomu dílku od GK:Přijde mi to jako další manipulace v agendě Blue Beam.Jakási přípravka.Je to jen můj osobní dojem, mohu se mýlit.To co autor uvádí je daleko za hranicí uvěřitelnosti.
  Svět, potažmo vesmír je však také plný neuvěřitelných a překvapujících jevů.Autor v počátku článku tvrdí, že je obeznámen s budoucím děním od Reptiliánů a dalších,tedy, že namá pochybnost. V závěru článku již ale připouští, že vše může být jinak a oblbuje slovy o osobní angažovanosti jedinců.Cítím v tom pojednání jakési nové náboženství, které nám slibuje ráj v páté a další dimenzi.Možná je sám autor obětí projektu MK-Ultra, nebo jiného, pak tedy netuší, že byl zneužit.-Jinak jsou jeho řádky asi příjemná berlička pro mnoho čtenářů.Já osobně dost věřím různým proroctvím, i když vůbec nechápu proces, díky kterému mělo tolik lidí vize budoucnosti.Vůbec jim však nezávidim.Možná jejich vyplněné vize dokládají, že čas, jak jej známe, není lineární konstanta.Možná vlastně viděli minulost a vše se doblba opakuje a my stále děláme stejné chyby.
  Spíš nyní závidím svému okolí tu sladkou nevědomost.Vím, že ti Šmejdi mají prsty ve všem, tedy i v literatuře.Možná je v těch různých proroctvích poodhalen jejich plán, stejně jak to dělají pomocí jiných médií.
  (K tomuto dojmu mne dovedlo ,,proroctví palmových listů", které je až podezřele přesné)Chtějí mít celý svět pod totální kontrolou, ale to se jim již z principu nemůže podařit, protože nemohou mít pod kontrolou jeden druhého a každý šmejd bude pro jiného hrozbou. A že jich stále přibývá.
  -Nějak jsem se rozkecal, to u mne není zvykem. Tak si to čtenáři přeberte a poslechněte GK, nevěřte první informaci ani dojmu a spoléhejte na svoji hlavu. V tom jediném s autorem souhlasím.Já osobně do žádné jiné dimenze nechci. Tenhle svět je nádherný, ať se rozplynou všichni parazité a nebude důvod hledat si nějaké berličky pro osobní povzbuzení.- Hezký den lidičky, budu na vás těšit na 911 u koně. J.Steiden

  OdpovědětVymazat