Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Kdo spáchal 11.září

Kdo spáchal 11.září - UBL, Bush či Mossad? Důkazy

Od útoků na USA z 11. září 2001 uplynul další rok. Původní verze médií hlavního proudu o tom, co se v ten děsný den stalo, se postupně ukazují jako falešné. Věrohodní a respektovaní vědci, architekti, bývalí vládní činitelé, náboženští vůdci, žurnalisté, vojenští důstojníci a další ve vzrůstající míře veřejnost seznamují s informacemi, které vyvrací verzi mainstreamových médií o této události. Ještě zajímavější je, že kromě toho, že je označují za „cvoky“ a jimi předkládané informace nazývají „konspiračními teoriemi“, tak skutečný obsah těchto nových informací vyvracejících zprávy médií hlavního proudu ponechávají bez protiargumentů! Ty nové informace o 11.9 a ty prezentované označují všemi typy nadávek, ovšem předkládané informace samotné nenapadají nebo žádným způsobem nedokazují, že jsou nepravdivé.


Pátek, 9.července 2010 20:20 | Napsal Nashid Abdul-Khaaliq |

Navíc po všech těch letech FBI ve Spojených státech neodhalila jedinou buňku Al Kaiídy ani nenašli žádnou papírovou stopu či tvrdý důkaz spojující s 11.9 Usámu bin Ládina (UBL). Došlo k mnoha zatčením muslimů za domnělé „záměry“ dopustit se terorismu a došlo k případům, kdy byli využiti agenti provokatéři od FBI, aby vypěstovali důkazy a uspořádání vodítek ke kampaním teroru, aby muslimové mohli být obviněni z teroristických akcí. Vedlo to k vznesením obžalob vůči FBI. Rovněž to podněcuje otázku, pokud měli muslimové opravdu takový sklon k terorismu, proč muselo FBI provádět podvratné operace uspořádané k tomu, aby vedly muslimy k aktům terorismu a chytli se v pasti?

Londýnské Times rok po 11.9 referovaly o následujícím a platí to i dnes:

„Tisíce agentů FBI od 11. září zadrželo po celé Americe více než 1 300 podezřelých, ale nepovedlo se jim najít jedinou buňku Al Kaiídy operující ve Spojených státech… Tom Ridge, ředitel Domácí bezpečnosti nemohl vysvětlit, proč nikoho nechytili.“

Kupodivu ale podle FOX news od konce roku 2000 a přes rok 2001 zatkli celkem 200 izraelských špiónů. Byl to největší špionážní okruh, jaký kdy byl v historii US odhalen. Washington Post rovněž referoval, že někteří z těchto Izraelců byli zatčeni ve spojitosti s vyšetřováním 11.9. Carl Cameron z FOX News Channel měl v národní televizi úžasný čtyřdílný seriál vyšetřující tento senzační skandál. FOX však tento investigativní seriál po stížnostech sionistických skupin u vedení FOX stáhla. FOX šla dokonce tak daleko, že odstranila napsané přepisy k tomuto seriálu ze své webové stránky!

fox newsOtázkou, kterou si každý potřebuje zodpovědět, je, co bychom jako uvažující, racionální a rozumní lidé měli dělat? Měli bychom propadnout stádní mentalitě a nadále ve věci těchto událostí slepě věřit verzi mainstreamových médií nebo bychom měli jednat jako skutečně rozumní, racionální a uvažující lidé, a abychom se dobrali pravdy, přezkoumávat důkazy předložené oběma stranami? Konec konců, někdo musel vznést tu otázku a odštěpit se od stádního vnímání a podívat se na důkazy i proto, aby vyvodil závěr, že svět není plochý!

Tuto esej jsem napsal, abych prezentoval obojí hlediska – verzi mainstreamových médií, která nás vede k víře, že 11.9 provedl Usáma bin Ládin (UBL) a Al Kaiída versus verze založená na odhalení faktů obklopujících zapojení izraelské a americké vlády. Chci, abyste se objektivně podívali na obě verze a hluboce se nad předloženým zamysleli. Jděte po předložených odkazech a zkoumejte to dále. Pak si podle toho, co je věrohodnější, udělejte svůj vlastní závěr. Zjistíte, že fakta, která jsem předložil, jsou nesporně pravdivá, ale mé komentáře zaujaté. Doufám, že vám to nebude vadit. Jsem naprosto toho názoru, že to byli Izraelci spolu se zkorumpovanými složkami naší vlády, kdo je za 11.9 odpovědný, ač někteří z vás, při čtené této eseje můžet silně věřit, že je to vina UBL a Al Kaiídy!

Celý článek na NWOO.ORG ZDE

Žádné komentáře:

Okomentovat