Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

První pražské listopadové revolty

Všechny akce se odehrály v sobotu 5.11.2011


Skutečná Demokracie Teď
pořádala v sobotu 5.11.2011 v rychlosti svolanou SOLIDÁRNÍ DEMONSTRACI S OBĚTMI POLICEJNÍHO TERORU V OAKLANDU, ATLANTĚ A NYC v USA.


Několik lidí, dejme tomu že dvacet, se sešlo na Malostranském nám. v Praze a odtud se vydali k Americké ambasádě. Již v ten den byly všechny ulice k poslanecké sněmovně přehrazeny kovovým zábradlím a hlídané policisty . Před ambasádou však probíhaly o dost větší policejní manévry jak z instruktážního videa

Na těch necelých dvacet lidí se sjely tři velké dodávky plné policistů, jeden anton (skříň) pro neposlušné demonstranty a asi šest policejních aut. Policistů bylo zkrátka alespoň 3x víc než demonstrujících. Demonstranty podle jasných policejních praktit poslali uličkou mezi domy a policejními auty do ohrazeného prostoru, odkud, kdyby náhodou něco, nebylo úniku. Inu USA potřebuje zvláštní péči, jak její strach před lidmi roste. Na videu z akce je to vše doře vidět. Tak pozor milí demostrující, příště koukejte co s vámi policie zamýšlí a kám vás chce dostat.Operace vzkaz od Anonymous
I na operaci vzkaz přijeli policajti. Někdo se to od nich dozvěděl. Někdo seděl na netu a našel informaci, že anonymous předají vzkaz českým médiím. Věděli to i z Mediafaxu, když poslali reportéra a fotografa. Ten samozřejmě mohl v budově TV NOVA na Barrandově fotit, zatímco my nesmíme natáčet. Přesto se nám podařilo natočit několik záběrů přímo z předání materiálu od anonymous. Jejich zveřejnění není úplně v pořádku, vystavujeme se tím riziku odhalení a spolupráce se skupinou která sehnala kompromitující informace neznámou cestou a díky kterým můžeme mít problémy. Ovšem toto se týká nás všech a je potřeba ukázat, že zde musí platit zákony pravdy a svobody slova a že musí nastat konec obelhávání a manipulování lidstva několika korporacemi a šílenými jedinci.

Mají strach z nadcházející doby a bude přituhovat. Policejní ochrana a zákony budou stále přísnější a vyhraněnější k obyvatelstvu na celém světě. A anonymous jasně naznačují, že se lidé nedají a snaží se upozornit vládnoucí třídu na to, že se jako lidstvo nenecháme vtáhnout do nového nezdravého špatného světa otroctví a podřízenosti.A nakonec Ron Paul Revolution v podání Reformy.cz a Vítka JedličkyA to se ještě konalo Mediální Fórum Alternativ a akce D.O.S.T.

Žádné komentáře:

Okomentovat