Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

„Udržuj lidstvo pod 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou.“

Ze 7 miliard lidí na 500 milionů lidí – Zvrhlá agenda globální elity na kontrolu populace

Spojené národy oficiálně vyhlásily 31. říjen za den 7 miliard. Toho dne odhadují Spojené národy, že pozemská populace poprvé překročí 7 miliard. Avšak místo aby to oslavovali, jaký že těch 7 miliard lidí představuje milník, UNPF se místo toho zaměřuje na to, aby 31. října zvýšili uvědomění si „trvalé udržitelnosti“ a „trvale udržitelného rozvoje“. Jinými slovy Spojené národy zase jednou deklarovaly, že je tu na planetě poněkud moc lidí a že potřebujeme přímější opatření ke snížení plodnosti. V posledních letech se OSN a další mezinárodní organizace stávají při pokusech k protlačování zvrhlé agendy globální elity ke kontrole populace odvážnější. Po většinu času budou organizace jako OSN mluvit o „stabilizaci“ globální populace, ale jak v tomto článku uvidíte, mezi globální elitou je mnoho takových, kteří se nebojí otevřeně mluvit o cíli redukovat světovou populaci na 500 milionů či méně. Pro vás či mě to může znít jako šílenství chtít se zbavit 90 procent globální populace, avšak mezi globální elitou narůstá konsensus, že je to pro dobro planety absolutně nezbytné.

Jak se k 31. říjnu blížíme, objevují se tucty novinových článků po celé planetě, které prohlašují, jaká že je to strašlivá věc, že jsme to dotáhli na 7 miliard lidí.

Ve skutečnosti to určitě není náhoda, že Spojené národy za Den 7 miliard určily přesně ten samý den, co vychází na Halloween. Nejspíš chtějí zdůraznit jak „děsivé“ je to, že na planetě máme 7 miliard lidí, nebo nám možná zkouší poslat vzkaz tím, že ke Dni 7 miliard dochází při „festivalu smrti“.

V každém případě to vypadá poněkud dost nepravděpodobně, že Den 7 miliard zrovna vychází na stejný den jako Haloween.

Dnes se „trvale udržitelný rozvoj“ stal jedním z populárních hesel, jejich použití milují ti z radikálních environmentálních hnutí, ale většina Američanů nemá ani ponětí, že jedním z klíčových prvků „trvale udržitelného rozvoje“ je kontrola populace.

Tak jaká populace je považována za přesně tu ideální pro zemi ze strany těch, co protlačují „trvale udržitelný rozvoj“?

No, ohledně této otázky je dost nesoulad, ale mnozí jsou velice otevření ohledně skutečnosti, že věří, že země by měla mít jen 500 milionů lidí či méně.

Např. první z „10 nových přikázání“ z proslulých Georgiánských směrných kamenů uvádí následující…

„Udržuj lidstvo pod 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou.“

Zakladatel CNN Ted Turner by šel ještě dále …

„Celková populace 250-300 milionů lidí, tj. 95% pokles oproti současnému stavu, by byla ideální.“

Pokračování - Celý článek na nwoo

1 komentář:

  1. No 7 miliard je hodně.Přijdu si v tom čísle ztracený.Nic nemá smysl jsem přítěží...

    OdpovědětVymazat