Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Zavíráme nejen Myslichvost - konec internetu je tu

Nastal pozvolný konec svobodného internetu, tak jak jsme jej dosud znali. Zákony jsou podepsány a začínají se uvádět do praxe. Videa, fotografie a nepohodlné texty již brzy zmizí z internetu. Člověk již nebude mít přístup k informacím, které masmédia tak bedlivě zamlčují. Pravda nevyjde na světlo monitorů. Laxnost lidí a čekání dosáhlo svého úspěchu. Anonymous mnoho nesvedou, jistě ne až teď. Ani lidé v ulicích už nic nesvedou a nezmění. Je pozdě, kašlali jsem na to do teď, te%d už se na to můžem úplně vysrat. Díky těm co se snažili do poslední chvíle něco zachránit...nyní je čas aby se každý postaral sám o sebe. Co se týče Myslichvostu, zřejmě ho smažu raději sám, než aby mi od googlu a jiných začali chodit obvinění z používání nelegálního obsahu. Za pravdou si stojím, ale nechci stát v cele. Vy kteří podporujete tento systém a nic proti němu neděláte, přeji ať je k vám váš nový pániček hodný a moc netrpíte. Zasloužíte si jen to co jste sami doteď dělali - přehlížení, výsměch, nadávky, strach, netečnost, lenost, sobeckost a morální úpadek - budiž vám to včetně úroků vráceno. Vítejte v našem vysněném novém světovém řádu.

Soud zakázal fotky podobné jiným, Google připravuje globální sledování 
  Video, které musíte vidět o zákonu SOPA!
uvaha-o-co-posledni-dny-jde-mame-na-krku-megaprusvih
ACTA v Polsku. Cenzura internetu sjednotila Poláky. Tisíce lidí v ulicích
Paulo Coelho: Co si myslím o S.O.P.A.
Zástupci celkem 22 států Evropské unie včetně České republiky ve čtvrtek podepsali v Tokiu dohodu ACTA

9 komentářů:

 1. Neměj STRACH!

  Guess

  OdpovědětVymazat
 2. rozum-strach lásky vrah

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně tak, to přesně chtějí, abychom měli STRACH - z čeho ? z trestu ? ze smrti?
  díky za Myslichvost a zde odvednou práci, já bych jela dál...ať se děje,co se děje.
  Držím palce ! Navíc, JE TO JEN HRA, TAKŽE VLASTNĚ O NIC NEJDE !

  OdpovědětVymazat
 4. Pravdu neni mozne umlcat navzdy....cas sa krati pre vsetkych rovnako.

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za Myslichvost, za to co jsi doposud udělal a ještě děláš i jinde. Přes internet už asi nepůjde v budoucnu moc dělat. Musí se najít jiná cesta.

  Způsob navrhovaný výše - že by ta dotyčná (Anonymní Jan 28, 2012 02:17 AM) "jela dál...ať se děje,co se děje" ať zkusí sama!!!

  Milá a chytrá "Anonymní Jan 28, 2012 02:17 AM", založ si web a pokračuj v práci a informování. Proč to neuděláš? Jak tvrdíš - "Navíc, JE TO JEN HRA, TAKŽE VLASTNĚ O NIC NEJDE !" Lehko se to říká a radí, pokud se to týká jiného a ne tebe samotné, že? Ať si druhý zadělává na opravdu pořádný malér. Hlavně, že ty jsi v klidu a v teplíčku, viď?

  Mám s tím své zkušenosti, vím o čem mluvím.

  Takže, hledej jinou cestu boje a moc ti přeji, ať ji najdeš. Mě se to zatím moc nedaří.

  Moc zdravím - janek (či pej..la)

  OdpovědětVymazat
 6. Milý Janku, není dobré soudit druhé, když o nich nic nevíš ...("nesuď druhé pokud nechodíš v jejich střevících").
  Nevím, proč sis vybral k útoku právě mě
  (z tvých řádků není cítit tolerance a pochopení pro druhé).Vyjádřila jsem svůj svobodný názor. Přemýšlej: "kdyby se mě to netýkalo, tak na Myslichvost nechodím a nečtu tyhle stránky!".
  Autor si určitě se svým webem poradí a udělá, co považuje za vhodné, je to jeho svobodná volba nebo ne ?

  OdpovědětVymazat
 7. Janek to mysli dobre a mluvi jen ze sve nedobre zkusenosti. Diky jemu vim mnoho veci o nwo a dalsim svinstvu. Prozatim delam jen to ze se snazim zmizet ze starych profilu a mazu a prevadim jinam vse co se da. Myslichvost pobezi dokud ho oni sami nesmazou a jiste to udelaji protze je na nem plno fotek a videii ktere jsou chraneny nejakym autorskym pravem. Rozhodne ho nebudu celej prohledavat a mazat nevyhovujici. Dekuji vam za podporu...at se vam dobre dari v te nasi budoucnosti. komo

  OdpovědětVymazat
 8. ..jedeme dokud sou kola.. (BUCH-ŘACH-KŘÁP)

  OdpovědětVymazat
 9. Nekteří za svoje chováni nemůžou.Znám moc dobře to ,že tě každý odsuzuje za to že nic vlastně neděláš ale nikdo mě asi nezná!Můžu snad za to ,že sem se tak narodil?

  OdpovědětVymazat