Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Alan Moore jako Vendeta

Alan Moore je podivný chlapík. Říka se o něm, že je čaroděj a on sám se odvolává k A.Crowleymu a jeho učení. Předčítá z knih o iluminátech, píše a kreslí "divné" komiksy, které jsou inteligentním způsobem zpracované do takové míry, že jen těžko můžeme říci, na které straně barikády Moore stojí. Jistě dobře ví o NWO a možná i více. V článku najdete odkazy a videa, která jsou však jen anglicky - kdo máte zájem chopte se překladu.

Alan Moore podle CS Wikipedie

Alan Moore (* 18. listopadu 1953, Northampton, Anglie) je anglický komiksový scenárista. Podílel se na vzniku komiksů V jako Vendeta, Z Pekla nebo Strážci. Některými označován za nejlepšího komiksového scénáristu všech dob nebo jako „jeden z nejdůležitějších britských spisovatelů posledních padesáti let.“ Je také znám jako novopohan, okultista a kouzelník.

Začal psát pro britské undergroundové časopisy na konci 70. let 20. století, kdy publikoval své komiksy 2000AD a Warrior v časopisech. Později začal pracovat pro DC Comics a spolupracoval na dílech jako Batman nebo Superman. Pod DC Comics psal také svá nejznámější díla Bažináč (komiks, který se stal základem hororové edice Vertigo), Z pekla, V jako Vendeta nebo Strážci z roku 1986, který se stal základem superhrdinského komiksového žánru. Zatím posledními výtvory Alana Moorea jsou komiksy Liga výjimečných, Top 10 a SMax

'V for Vendetta' Writer Alan Moore Comes Face-to-Guy-Fawkes-Face with Occupy Protestors [Video]


zdroj videa s článkem - comicsalliance.com

Zajímavé je i to, že k filmu V jako Vendeta napsali scénář bratři Wachowski, kteří stojí i za filmovou trilogií Matrix

ALAN MOORE READS FROM "MASKS OF THE ILLUMINATI" (čtení z knihy o iluminátech)


Něco málo v češtině o komiksu V jako Vendeta najdete ZDE - komiks.cz

Také se můžete kouknout na to kde se vzala ona maska vystupujíci ve filmu V jako Vendeta a kterou nyní používá hnutí Anonymous - klikněte na odkaz Guy Fawkes a zjistíte víc.

Žádné komentáře:

Okomentovat