Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Bilderberg 2012 se chystá v Izraeli

http://geopolicraticus.files.wordpress.com/2011/06/bilderberg-hotel.jpg?w=460Bilderberg 2012 již přihořívá

První oznámení o setkání Bilderberg group v roce 2012 Skupina Bilderberg se sejde v Haifě. Haifa je třetí největší město v Izraeli po Jerusalému a Tel Avivu.

Pro starostu Haify Jonaha Jahawa je nyní důležité, aby vše připravil pro známé osobnosti, a začal zajišťovat jejich bezpečnost. Poslední konference skupiny Bilderberg byla začátkem června 2011  v St.Moritz ve Švýcarsku v hotelu Suvretta . V letošním roce si asi elita neplánuje příliš dlouhé setkání.

Elitářská Skupina Bilderberg se vždy schází  v určitém hotelu, letos v hotelu Rothschild!
Hotel Rothschild Mansion v Haifě je samozřejmě luxusní, ale je menší  než-li v hotel Suvretta ve Svatém Mořici. Takže pravděpodobně bude elitářské setkaní trvat kratší dobu.

Seznam účastníků ještě neexistuje, předpokládá se však , že dorazí známé osobnosti jako David Rockefeller, královna Beatrix Nizozemska, a Henry Kissinger jistě také dorazí.

Pro nás není jistě překvapením, že Bilderbergové se sejdou na začátku tohoto roku,  rok 2012 bude určitě obrovská podívaná, a oni jistě mají své plány, na kterých se potřebují domluvit. Syrie nebo Írán múže být napaden, možná se bude plánovat rozpad EU nebo konec amerického dolaru. Vymýšlení struktury globálního řádu, nebo spíše nového světověho řádu. Vzhledem k tomu,  že FEMA kempy (koncentrační tábory)  ve Spojených státech slaví měsíc své aktivace, vzniká dramatický důvod věřit, že čelíme genocidě ("redukci populace").

Elita má hodně plánů, a my musíme vědět jaké, aspoň trochu ...

Foto reportáž z konference Bilderberg v roce 2011 ve Svatém Mořici.

Aktualizace - dodatek od bildeberg.ch
Setkání
Bilderberg 2012 se bude konat v Haifě, ve kterém hotelu Bilderberg skutečně budou, ještě není úplně jasné. Hotel Rothschild by byl příliš malý. V hotelu Dan Carmel Haifa byla provedena praktická cvičení a
nainstalovány některé high-tech doplňky . A bude se dokonale hodit svou velikostí a luxusem. (Setkáváme se každý den na výzkum, ve kterém hotelu Bilderberg bude, a hlavně kdy. Budeme na místě pro podrobné hlášení.)

Zdroje:

www.bilderberger.ch

http://itzallahustle.ning.com

Zde jsou reportáže o Bilderbergu 2011 od NWOO.org


Omlouvám se za překlad, ale je to napůl z angličtiny a napůl ze švýcarské němčiny

Žádné komentáře:

Okomentovat