Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Bilderberg 2012, více míst konání?

Tajnůstkářská skupina Bilderberg se má sejít ve Virginii, USA ve dnech 31.5-3.6. 2012

Spekulace, že místo každoročního setkání skupiny Bilderberg bude vybráno tak, aby se shodovalo s letošními americkými prezidentskými volbami se zdají být přesné, protože je pravděpodobné, že Bilderberg bude mít svou poradu v Chantilly, státě Virginie od 31. května do 3. června.

Zvěsti, že místem konference bude Haifa v Izraeli se ukázaly jako mylné. Hotel Westfields Marriott Washington Dulles, místo setkání Bilderbergu v roce 2002 a 2008, je celý rezervovaný od čtvrtka 31.května až do 3. června, ale v okolních dnech má volné pokoje, což téměř jistě znamená, že bude místem zásadního setkání Bilderbergu v roce 2012.

"Byla dost velká šance, že se ve volebním roce ne-tak-veřejná tvář Bormannovy kontinuity NATO P2 - jinak známé jako konference Bilderberg - bude konat v USA," upozorňuje Bilderberg.org Gosling Tony.

Gosling dále poznamenává, že výběr lokality prakticky zaručí, že lidé letící do USA, aby o konferenci informovali, se setkají s tím "co se nyní stalo běžným" - americké fašistické celní prohlídky.

Ovšem po loňských scénách ve švýcarském St Moritzu, kdy po neobvyklém rozhodnutí projít se přírodou po úbočí dolů k jejich hotelu byli členové Bilderbergu přímo konfrontováni protestujícími, se očekává, že zabezpečení letošního ročníku konference bude znatelně pevnější.

Přestože je velmi pravděpodobné, že hostitelem letošního setkání bude hotel Westfields Marriott, Bilderberg je známý tím, že si v minulosti zarezervoval více hotelů jako návnadu hozenou novinářům před nos.

Rozhodnutí Bilderbergu uspořádat konferenci v USA přímo souvisí s klíčovou rolí tajné kliky průmyslníků, bankéřů, akademických vůdců a mediálních loutek, kterou budou hrát při ovlivňování prezidentské volby 2012.

Jak jsme informovali již dříve tento měsíc, Bilderberg vybere spolukandidáta Mitta Romneyho, senátora Floridy Marca Rubia jako hlavního kandidáta na víceprezidenta. Bilderberg ukázal svou nastolitelskou roli v posledních dvou amerických prezidentských volbách, když vybral v roce 2008 spolukandidáta Baracka Obamy na viceprezidenta Joe Bidena, stejně jako vybral Johna Edwardse za vícepretidenta Johna Kerryho v roce 2004.

Možnost, že by se na letošním setkání ukázal Obama je také reálná, vzhledem k tomu co se stalo před čtyřmi roky, kdy se Obama a Clintonová vyhnuli tisku a údajně se ve Virginii za zavřenými dvěřmi setkali s Bilderbergem. O rok později, na setkání Bilderbergu 2009 v Řecku, doručili obamovi představitelé soukromé zprávy elitářům z Bilderbergu, informoval Ken Vogel z Politico.

I když to nebylo konečně potvrzeno , je téměř jisté, že Alex Jones se zúčastní protestů proti setkání na stejném místě jako v roce 2008. Zatímco veteránský stopař Bilderbergu, Jim Tucker z amerického Free Pressu nebude muset cestovat daleko - vzhledem k množství kilometrů, které již nasbíral za desetiletí cestování za Bilderbergem to má letos prakticky na dvorku.

Zdroj: http://www.infowars.com/

Díky Bejbo za překlad

Žádné komentáře:

Okomentovat