Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Již se hraje o vše, o ústavu i holý život

ZDENĚK PONERT A MILOŠ CACH ZMLÁCENI POLICIÍ A ELEKTRICKÝMI OBUŠKY A ZATČENI!
POLICIE ČR PORUŠILA ÚSTAVU A PETIČNÍ PRÁVO A NÁSILÍM ODVEDLA POŘADATELE PETICE ZA DEMISI VLÁDY
MÉDIA BYLA NA MÍSTĚ, PŘESTO MLČÍ! Mafianská garda v úřadě vlády se jen tak sama nerozloží.. to co všechno vam ukradli neni nic oproti tomu, že vám zrovna rozkradli svobodu, policie nechráni správné občany jakým jsi ty, ale mafiany ve vládě kterým nejsi - a právě proto naše děti a děti policie a my všichni ostatní budeme pikat za to že jsme si nechali rozkrást naše dědictví - Vyzývam proto každého čecha a každou češku, každýho příslušnika české republiky a každého policajta jenž chtěji stát za zákonama ... Zdržujte se před vládou České Republiky, nejlépe s transparentama, petičními stánky a megafonama... Teď už je to na každém z vás aby jste pochopili, že pokud budete sedět na prdeli doma, tak brzi o domov příjdete .
Poslouchejte všichni, videa jste asi viděli, tak nemam co k tomu dodat : jasně to mluví o mafiánské gardě, která se jen tak sama nerozloží... to co mužou udělat neni vubec nic proti tomu , lidičkové , co už udělali ... jestli vam to ještě nedošlo tak prosim: ano jsme ted ve fašistickém, totalitním státě ... jen málo kdo z nás si dokáže uvědomit a pochopit v jaké jsme zadnici A proto vyzívám každého se zdravým rozumem , aby se zdržoval před vládou české republiky nejlépe s transparentama a petičními stánky, megafonama a to do odvoláni ... zatim je třeba uřad vlády totálně obsadit WADE

2 komentáře:

  1. Tak a dost.přijdu to podpořit.uvidíme se 3.května.škoda,že né dřív.Lásku Vám všem.

    OdpovědětVymazat
  2. velebnosti a du blejt. Jen koukám, kde to žiju? Máme 20 letý revoluční cykly. Nemyslíte, že mommentálně už dost přetahujeme? Je mi ze včeho na nic a padám do deprese. Študáci kde jste, bude to Váš svět. Tak 3.5. nazdar.

    OdpovědětVymazat