Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

21.12.2012 jsme tady a teď

Za Myslichvost děkuji všem čtenářům, že dospěli až sem.  Konec světa se podle mě nekoná. Ale nějakej konec něčeho by se hodil, čeho určíte si vy sami a já sám. Využijme této doby k lepším zítřkům. Meditujme a posilujme pozitivni přístup k životu na této planetě. Buďme naladěni na to co chceme opravdu ve svém srdci, co opravdu chceme dělat a jaký svět chceme mít. Věřím že lidí, kteří chtějí mít lepší, svobodnější a zdravější fyzicky i duchovně, tento svět je více než-li těch, kteří chtějí opak, kteří chtějí být na temné straně. Soucit, osvícení, nibbana a láska ať provází naše životy v tento čas na této Zemi.

http://barboraopelkova.blog.cz/1212/horoskop-na-obdobi-od-18-12-do-23-12-2012

http://www.petr-chobot.eu/cs/novinka/rozhovor-s-pch-o-vyznamu-mimoradne-energie-prichazejici-na-zemi-21-12-2012
3 komentáře:

 1. Odkaz pana Chobota je docela srozumitelný. Chápu mnohé co se snaží pan Chobot předat. Co nechápu je jeho pohoršení a odsuzování, jež je dle mého názoru na hraně sebedestrukce. Mám za to, že člověk s takovými schopnostmi nemá zapotřebí kohokoliv odsuzovat či posuzovat. Svým vystoupením jen ublížil sám sobě. Byl jsem u Live pořadu o kterém se zmiňoval. Jen pro pořádek onen " starý debil" v dobré víře pokoušel lidem předat informace. Že se jeho host začne přetvářet před kamerou živého přenosu do podoby mesiáše netušil, k jeho chybě je, že nedokázal včas zareagovat a pořad zastavit. Svůj omyl pochopil a později se za to i omluvil. Mám za to, že jím tvořená internetová televize tímto značně utrpěla, neboť v této společnosti nebývá úspěch přán, ba naopak každá chyba je následně zneužita. Tento pán měl a má snahu o nezaujaté komentáře, za což jsem rád. Vůbec se na něj nezlobím, a možná i právě díky jeho názorům jsem nepodlehl svodům a neprodal svůj majetek před " koncem světa " nezlobte se ale to může udělat jedině člověk, který si tím, že se zbaví všech svých věcí uměle vyvolá restart a začne znova. Ta paní by možná měla poděkovat že jí někdo pomohl dostat se do svého dna aby mohla začít nový život s obrovskou zkušeností.
  Informace se mají třídit, aby se mohly interpretovat nezaujatě, je potřeba vidět věci z více stran.
  Možná proto esoterici, kteří jsou na výši nabádají k neutralitě, neboť nikdo z nás nemá patent na rozum a nemůže mít všechny informace, které mu pomůžou k objektivitě. Jakýkoliv zaujatý názor vytváří další karmický zápis. Přesto panu Chobotovi děkuji za jeho jiný pohled na současnou situaci.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné pondělí Myslichvoste.
  Na Srdce nové energie se nám dostala zajímavá informace. Pokud chceš můžeš toho pro šíření využít i zde. Obsahově by to zapadlo. Demonstrace a shromáždění zde vidím často x).

  http://srdcenoveenergie.blogspot.com/2013/01/volme-srdcem-shromazdeni-na-podporu.html

  - Fáďos.

  OdpovědětVymazat