Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

VEGAN DEMO 269 Solidarity Day - Prague - 18.12.2012 - 18:00 - Praha, Václavské náměstí u koně


18. prosince je Mezinárodní den za zrušení otroctví
Přijďte s námi rozšířit povědomí o miliardách zvířat, která jsou obětmi masného, mléčného, vaječného, oděvního a farmaceutického průmyslu. Voláme po celkovém ukončení zneužívání zvířat a chceme upozornit na to, že podmínky v jakých jsou zvířata chována vychází ze stejného pocitu nadřazenosti, ze kterého v minulosti pramenilo otrokářství, či holocaust.

Otevři Oči se rozhodlo podpořit celosvětovou kampaň, kterou začali tři mladí aktivisté v Izraeli. Ti se nechali veřejně označkovat rozpáleným železem, které se běžně používá pro značení dobytka

Jak a kde?
V úterý 18. prosince se skupina aktivistů v Praze a stovky dalších po celém světě sejde, aby vyjádřili osobní protest proti industrializovanému týrání zvířat. Tento den je Mezinárodním dnem za zrušení otroctví a v ČR letos poprvé i „Dnem solidarity 269“.
Shromáždění s podtitulem „Bez pocitu nadřazenosti“ se koná 18. prosince v 18:00 hod. v Praze, v horní části Václavského náměstí (pod koněm).
Akce pokračuje v 19:30 hodin v klubu Batalion (28. října 1001/3, Staré Město, Praha 1), kde budou na účastníky čekat zkušení tatéři a celou atmosféru zpříjemní hudební program.


Více info ZDE


Žádné komentáře:

Okomentovat