Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Velké záhady - Kdo mění podnebí na zemi(SK dab)

" Velké záhady - kdo mění podnebí " Taky vám připadá, že se s počasím za poslední roky něco děje? Taky vás vyplavily bleskové záplavy, přišla vám loňská tuhá zima neobvyklá? Že se příroda zbláznila a počasí si dělá co chce? Nenechte se vysmát, příroda už dávno nedrží v rukách otěže k počasí. Kontrolu nad počasím převzaly tajné služby a organizace. Tam zničí úrodu, aby „charitativní složky" mohli solidárně kompenzovat škody geneticky modifikovanými potravinami, jinde zase způsobí zemětřesení, aby do postižených oblastí mohli vyslat „záchranné vojenské jednotky"... Komunisty oblíbené heslo poručíme větru dešti je v 21. století za vydatné podpory práškování z proudových letadel, HAARPu a mikrovlnných pozemních vysílačů běžnou realitou současnosti. Jen je nežádoucí, aby jste o tom věděli, proto se o tom nikdy nedočtete v novinách, nebo tyto fakta nikdy neuslyšíte v televizním zpravodajství a naopak dokonce dokáží lehce ovlivnitelné jedince přesvědčit o tom, že ti, kteří na tyto teorie věří, jsou blázni, paranoici a pro společnost nebezpeční šílenci...

2 komentáře:

 1. Človek v prípade živelnej pohromy by mal mať zásoby potravín a vody min. na dobu 30 dní, aby nemusel byť odkázaný na popísané svinstvo. Ale aj tak je to všetko relatívne. Ak si chceš dorobiť hocijaku zeleninu alebo potravinu, nevieš to urobiť bez náležitej fertilizácie pôdy ( organické, anorganické) a biologickej ochrany rastlín. Okrem toho Ti tá chémia a saharský piesok padá rovno na hlavu. A nie len to, aká je potravinová bezpečnosť v prípade výskytu pandémii, keď už teraz je potravinová bezpečnosť zabezpečná na 45 - 55%.
  Takže, " Otče náš, ktorý si na nebesiach ochraňuj nás od všetkého zlého a neuveď nás do pokušenia..."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda sedi covece. Sehnat cistou potravinu je zhola nemozne, leda by se zrodila a vyrostla v hermeticky uzavrenem skleniku, zahnojenem a s pudou, absolutne prvkove, molekularne zravou cistou, svěží a zivou.

   Vymazat