Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Blití z politiky a debility českých voličů pokračujeKdyž jsem byl v roce 2010 ve volební komisi na Pražském hradě a viděl na vlastní oči, že volební výsledky nejsou podvod, ale že ty lidi skutečně volili, tak jak volili, bylo to děsivé a bylo to na blití. Snažil jsem se po celou dobu se svými skromnými silami přispět k tomu, aby co nejvíce lidí pochopilo, že tak jako tehdy to už nesmí příště dopadnout a aby došlo k nějaké zásadní společenské změně. Bohužel to nestačilo a situace je stále špatná. V českém národě je stále několik miliónů debilů, kteří naletěli na lži a propagandu a těch probuzených stále přibývá velmi pomalu. Po dnešku evidentně můžeme s klidem zvracet dál.

Zkušenosti z oněch několika let jsou následující: Česká politika, stejně jako politika mnohých dalších států, je řízena takovým způsobem, aby se její vývoj ubíral směrem, který vyhovuje globální mafii, resp. EU. Jakým konkrétním způsobem a kdo to bude uskutečňovat, je oněm gauner-elitám už však jedno. A kdyby se náhodou někdo začal příliš osamostatňovat, tak není problém je kdykoliv odstavit, tak jak to bylo učiněno s Klausem, Grossem, Topolánkem či Nečasem.

Nejdůležitější je, aby politická elita té které země byla bezvýhradně poslušná zájmům globalistů. To předpokládá, že budou činěny kroky, které nebudou u občanů populární a těmi jsou především postupné snižování ekonomické úrovně obyvatalstva, likvidace jakýchkoliv prostředků fungování skutečné demokracie, přesouvání reálné ekonomiky do rukou nadnárodních oligopolů, centralizace veškeré státní moci, podpora kriminality všeho druhu a celkově zvyšování atmosféry strachu, nejistoty a izolace.

Od dob feudálních autokracií jsme však už daleko a tak nyní není možné tyto kroky činit otevřeně tak jako tehdy. Obyvatelstvo by pak nebylo tak poslušné, jako když uvěří tomu, že má na dění ve společnosti nějaký vliv a podlehne iluzi o existenci svých práv. Aby se mohly realizovat kroky, které vrchnost potřebuje a aby zároveň nedošlo k revoluci, tak je třeba obyvatelstvo zaměstnávat. A zde se uplatňuje známý kruh: PROBLÉM -> REAKCE -> ŘEŠENÍ

A tak na devastující kroky Nečasovy vlády byly připraveny způsoby, jak kanalizovat reakci nespokojeného obyvatelstva, což bylo účelem vzniku sdružení ProAlt a jeho spolupráce s odbory a příslušnými demonstracemi. Jako řešení byly nabídnuty předčasné volby a ČSSD. A protože se mezi obyvatelstvem objevovala poptávka po nových tvářích v politice a nespokojenost s korupcí, tak bylo nabídnuto Hnutí ANO pro ty, kteří nechtěli volit levici a program Rekonstrukce státu podporovaný U.S. ambasádou, EU a Karlem Janečkem.

ČSSD se pustila do riskantního kroku kritiky církevních restitucí a slibování jejich zastavení. To by však bylo proti zájmům pobočky gaunerelity v Satanově doupěti ve Vatikánu. Takže bylo třeba udělat něco pro to, aby nebylo možné církevní restituce zastavit. Tím krokem je znovuvzkřísení mrtvoly KDU-ČSL, jenž je proti zastavení cirkevních restitucí. Bez KDU-ČSL však pravděpodobně nebude možné sestavit nebo podpořit vládu a tím bude mít ČSSD výmluvu k tomu, že se v tomto směru nebude nic dít. S KSČM jako obvykle nikdo do vlády počítat nebude.
Babiš a ANO jsou plní agentů gaunerelit a tak tedy nepůjdou proti jejich zájmům, protože nebudou chtít přijít o své peníze a pozice.

To, co se dá očekávat, je, že stát bude postupně transformován k tomu, aby lépe uplatňoval agendu EU, resp. Bilderbergu. Korupce z individuální iniciativy bude skutečně do jisté míry omezena proto, aby budování totalitní diktatury hladce postupovalo. Některé nejkřiklavější případy ekonomického úpadku a nespravedlnosti budou zmírněny, aby si sprostý lid myslel, že se stát o ně postará a že mu můžou věřit.

Jsem úplně a totálně skeptický k tomu, že bude díky hnutí ANO odhaleno nějaké významné korupční jednání a že bude někdo hnán k zodpovědnosti. Pokud k něčemu dojde, tak pouze k bezvýznamným exemplárním případům typu Davida Ratha, tj. použití nějakých politicky bezvýznamných záminek na likvidaci nepohodlných osob.

Dá se dále předpokládat, že bude pokračovat upevňování moci státu nad občany a zpřísnění režimu. Babiš je diktátor a demagog, nikoliv demokrat. Jedná se o bezskrupulózního člověka, jenž nebude váhat v případě nějaké sociální krize tvrdě a bezohledně zasáhnout proti nespokojenému obyvatelstvu.

Pokud je v globálním plánu nějaká větší světová krize, tak po současných volbách tu máme sestavu, která jakékoliv zadání gauner-elit bez odporu splní.

A co my s tím?

Spojit autentickou a schopnou mimoparlamentní opozici a občanskou společnost, nabídnout program Transformace České republiky a převzít moc a vládu nad naší zemí?

Dokud jsou tady milióny debilů a jen pár set tisíc lehce se probírajících a nikoliv probuzených lidí, tak se obávám, že k tomu nějak brzo nedojde.

Hledání portálů do paralelních dimenzí zdar, protože Zombie Apokalypsa je na postupu :-(

Autor J.Korál z NWOO
ZDROJ: http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=bliti-z-politiky-a-debility-ceskych-volicu-pokracuje&cisloclanku=2013100150

Žádné komentáře:

Okomentovat