Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Chemtrails jsou k ovládání počasí staré a neefektivní, jejich existence je bývalou běžnou záležitostí

Šílený článek na Novinkách.cz mě zanechal na chvíli v úžasu. S jakou samozřejmostí v něm připouštějí ovládání počasí pomocí letadel. A k tomu šmahem přeskočili bez jediného všimnutí celosvětový boj proti Chemtrails, jakoby by to dávno známé a normální. Zatímco ještě nedávno a myslím, že i dnes se s vámi budou lidi přít o tom, že nic podobného neexistuje. Tomu říkám Orwelovský tah, nová realita nastolená během jednoho dne.

Tímto jasně připouštějí, že se Chemtrails běžně používají a ještě se chlubí tím, že už nebodou muset. Najednou maj takovej laserovej HAARP, kterej je lepší než vypuštěný sračky z letadel. Bravo. Už se těšíme na bouřky od amíků.

Na dálku tak lze vytvářet podmínky potřebné pro vznik bouří a srážek. S takovýmito ideami bychom nakonec mohli být schopni ovládat déšť a blesky na velké vzdálenosti,“ 
O zasévání mraků (nebo také osívání či očkování) jsme nedávno mohli slyšet z úst amerického farmáře v tomto videu.

Tedy článek má název

V Americe budou umět poručit dešti, spustí ho laserem


A mě nejvíce zarazilo toto:

Laserový spouštěč deště je tedy něco jiného než starší „zasévání mraků“, tj. umělé vytváření oblaků. 

Nemá nic společného ani s celkem už běžným používáním jodidu stříbrného, který při leteckém rozprášení ve výšce dokáže zajistit, aby se vzniklá oblaka „vypršela“ ještě předtím, než dosáhnou lokality, kde si organizátoři déšť zrovna nepřejí – tedy nad sportovním stadiónem nebo místem vojenské přehlídky.....celý článek ZDE.

ZDROJ NOVINKY

3 komentáře:

 1. Super! Díky, že ti ten článek neunikl, jako mně. Zatímco se svět zajímá o Ukrajinu, klidně se mezitím stanou popírané chemtrails samozřejmostí.
  Protože pro neustálé protesty a dotazy už nebylo téměř možné chemtrails popírat, zvolili ten správný čas, jak o nich lidi informovat. A dokonce jako o zastaralém způsobu ovládání počasí. Tomu říkám taktika!

  Moc zdravím a přeji další úspěchy v odhalování svinstev!

  janek (p)

  OdpovědětVymazat
 2. Zajimavé! Před několika lety jsem četl o zbrani, kdy HAARP má nabít atmosferu a pomoci laserového paprsku se vybije obrovité množství energie do určeného místa! Že by USSmani obnovili starou zbraň bohů?! To by se jim hodilo. Zničit bleskem o extrémní intenzitě strategická místa, kde je elektronika. Počítalo se i s vepkým EMP, který vyřadí elektroniku v okolí. Zásah do budov či do osob. Joooo, to by byla zbraň! Kdo neposlechne US elitářské samozvané bohy, toho sežehne blesk jejich hněvu! :-/

  OdpovědětVymazat
 3. To už se tvrdilo o japonskem tsunami a zemetreseni ze bylo zpusobeno haarpem

  OdpovědětVymazat