Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Myslichvost letos volí Daniela Solise...proč - proto - protože
"Během finanční krize ve Spojených státech to bankéři přiznali: přežili jen díky výnosům z ilegálních obchodů s návykovými látkami. Antonio Maria Costa, někdejší předseda Úřadu OSN pro drogy a kriminalitu (UNODC) to svého času i veřejně potvrdil. Není divu, že od doby, kdy západ okupuje Afghánistán, tam stoupla produkce opia na 5500 tun ročně, pěstovaných na ploše o rozloze Lucemburska."


"Připomíná mi to silně dnešní dobu, kdy jsme i my na pokraji války, která ve světě, zejména muslimském, již dlouhá léta zuří, jen se nás zatím nedotýká bezprostředně(ale to se brzy může změnit), a kdy se plíživě lidem vnucuje jakási epidemie Eboly, na kterou ale brzy bude vyvinuta také nějaká účinná vakcína, jako tehdy ta natne tyfus, respektive na paratyfus. To se tehdy velmi osvědčilo, neboť v důsledku tehdejší „pandemie“ zahynulo údajně 50 až 100 milionů lidí. Dnes se tyto oběti přičítají jakési mýtické chřipce. To je přesně ten revizionizmus, o kterém hovořím. Upravená veze historických skutečností, která nahrává současné agendě, například farmaceutické lobby."
"Ze stejného soudkujsou i další trháky moderny, jako je feminizmus, militarismus, kultura strachu, konzumerizmus, psychofarmakologie, satanizmus, očkování, finanční pasti, sionizmus, terorizmus, kultura plytkosti, mediální neurolingvistikaa další a další nástroje,či prostředky zotročení a zničení svobody člověka, které začíná zotročením jeho svobodné vůle a ovládnutím jeho mysli."

Více se dočtete na http://danielsolis.cz/?p=300#more-300

Žádné komentáře:

Okomentovat