Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Cowspiracy aneb proč přestat jíst maso a mléko teď hned

Jeden z nejlepších a nejzásadnějších dokumentů, který nás přivede k zamyšlení nad naším chováním na této Zemi. Vede nás k veganství jako k jedinému udržitelnému zdroji potravy pro všechny lidi na světě. Jde o zásadní informace které by mohli konečně ovlivnit tupé a jednosměrně nastavené mozky většiny lidí na planetě. Prosím sdílejte...


Dokument Cowspiracy si pokládá palčivou otázku – proč velké světové organizace na ochranu životního prostředí mlčí o největší ekologické hrozbě současnosti? Podle OSN je nejvýznamnějším znečišťovatelem planety a zároveň největším zdrojem skleníkových plynů živočišná výroba, tedy produkce masa, mléka a vajec. Nikdo o tom však nemluví. Spolu s filmaři se proto pokusíme nahlédnout do zákulisí velkých organizací jako je Greenpeace a položíme jim velmi nepříjemnou otázku. Co – nebo kdo – jim brání říkat pravdu?
Vzhledem k tomu, že film nemůže být kvůli autorským právům na YouTube, tak je ke shlédnutí po proklikání se reklamami.

1 komentář:

  1. Kravina s tou vodou hned mi došlo že je to blbost neudržitelný system je ten kde nikdo nejí maso puda na které by jsme si pestovaly rostliny které by nás zasytili by zabraly pudu všem jinym zviratům a pralesu na svete a ty rostliny potřebují stejne tak vodu jako ta pšenice pro zvířata.. bohužel jsem to ani nemohl dokoukat jak mě to nebavilo ty jasné lži a jdu si dát steak :-)

    OdpovědětVymazat