Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Ukrajina je odpovědná za nezdar dohody Minsk II. Jaroš (Pravý sektor) ignoroval příměří a jeho jednotky stále válčí

 Dva prapory teroristy a mezinárodně hledaného vraha, jako i ukrajinského poslance Dmytra Jaroše neukončily boje a u Debalceve stále válčí, ač jim dohoda z Minsku nařizovala příměří od dnešní půlnoci. Ukrajina je tedy vinnou, že příměří nevstoupilo v platnost, proto by podle logiky věci v rámci Spojených států (SS) měl být okamžitě vybombardován Kyjev. To že se tak nestalo znamená jen jedno. Ukrajina po dohodě s SS nikdy nechtěla příměří, ale eskalaci bojů, jelikož zatčení Jaroše by zase tak obtížné nebylo, třeba na zasedání ukrajinského parlamentu; je na něj vydaný mezinárodní zatykač.
ukrajinský terorista a vrah Dmytro Jaroš
ukrajinský terorista a vrah Dmytro Jaroš
„Dva z mých praporu, které jsou dobře vyzbrojené a vybavené, budou pokračovat v útoku proti teroristům v Debalceve a mají skvělé vojenské výsledky,“  píše ve svém prohlášení zločinec a vrah Dymtro Jaroš. Teroristy označuje kohokoliv, kdo mluví rusky a chce federalizaci Ukrajiny. Ovšem sám Jaroš je teroristou, jelikož v Čečensku páchal válečné zločiny a teroristické vraždy; ovšem za toto jej Ukrajina odmítá vydat ruskému soudu, kde mu hrozí doživotí.
Dříve Jaroš, řekl že neuznává dohody z Minsku a  doslovně prohlásil: „Mám právo pokračovat v aktivních operacích v souladu se svými vlastními operačních plány.“ Jarošova organizace „Pravý sektor,“ která má vojenské prapory tvořené především z ukrajinských, čečenských, ale i chorvatských dobrovolníků je v Rusku zapsána na seznamu teroristických organizací.
ZDROJ: http://www.stalo-se.cz

Doplnění: http://www.nwoo.org/2015/02/15/ukrajina-narusila-primeri-opolceni-bylo-nuceno-spustit-selektivni-palbu/

6 komentářů:

 1. Hmmm, ale mezinárodní vrah je Putin, tomu rozumím. Jinak tenhle článek jsou samé plky pro méně chápavé

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mozek ti vytekl mimo WC misu.

   Vymazat
  2. a ty si medzinarodné pako vygumovaný

   Vymazat
  3. Je Vás tu škoda s tak vysokým IQ. Prosím zbalte sa prosím a choďte pomáhať Kyjevu. Určite už na Vás čakajú. Dajte nám vedieť ako sa Vám darí a či stále máte stále rovnanký názor na vec. Ak by "náhodou" došlo k WWIII Dúfam, že budete Vy a aj Vaše deti alebo kamaráti (ak sú v odvodovom veku), prví hájiť záujmy Vami preferovanej strany. Šťastnú cestu.

   Vymazat
 2. A ty mas miesto mozgu vysrate hovno ty zmrd fašistický

  OdpovědětVymazat