Aktuální zajímavé zprávy a odkazy

Bývalý muslim a znalec koránu o islámu, uprchlících i genocidě křesťanů.

Kdo stojí za jejich přílivem do Evropy podle vás? Proč západní Evropa otevřela dveře uprchlíkům?

Odpověď hledejme už u prohlášení bývalého libyjského vůdce Muammara Kaddáfího. Ten kdysi řekl, že do padesáti let bude Evropa muslimská a to díky Turecku, které se stane plnohodnotným členem Evropské unie. Některé evropské země se však postavily proti tomuto členství Turecka v EU a víceméně dočasně ochránily Evropu před přílivem muslimů. Vzhledem k tomu, že tento pokus nevyšel, přišli mocní s další variantou; když není možné Turecko „dostat do EU“, pošleme tam desítky milionů muslimů. Ti postupně díky vysoké porodnosti úplně změní demografickou strukturu a z evropských zemí se stanou muslimské. Vždyť nemusíme chodit pro příklad tak daleko. Turecko bylo ještě před sto lety křesťanskou řeckou Anatolií, ale po genocidě Arménů v průběhu první světové války a náboženským útokům zejména proti křesťanským Řekům se stal ze země proislámský stát. A kdo jsou ti mocní? Možná vlivná mocenská skupina Organizace islámské spolupráce (OIC), která sdružuje muslimské státy a dle vlastního tvrzení je druhou nejsilnější mezinárodní organizací po OSN. Možná má tato skupina vliv i na vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, možná na evropské politiky, kdo ví?

Lze tedy muslimské uprchlíky úspěšně integrovat do evropské společnosti?

Pojem integrace muslimů je naprostá lež, to je nemožné. Neexistují umírnění a radikální muslimové. Jste ve válce s islámem a vůbec si to neuvědomujete. I když je muslim tzv. umírněný, tedy v tuto chvíli mírumilovný, Korán, a především právo šaría, mu nařizuje nenávidět nemuslimy. Jsou pro něj nevěřící. Studoval jsem historii islámu v Evropě, je tady již přes padesát let, a za tu dobu se muslimové vůbec neasimilovali, ani se nikdy nepřizpůsobí, nikdy se nebudou integrovat do vaší společnosti. Nechtějí to, nemají o to zájem. Problém s muslimskou komunitou mají ve Švédsku, ve Francii, v Holandsku, v Belgii, ve Velké Británii. Byl jste někdy v Lutonu blízko Londýna? Pokud ne, zajeďte se tam podívat. Je tam muslimská čtvrť, a pokud tam zavítáte s vaším vzhledem, dejte si velký pozor – zažijete poplivání, nadávky, syčení, pokud ne horší věci. Tak dopadla integrace muslimů v Anglii. A jenom ve Velké Británii žije legálně 4 až 5 milionů muslimů.

Pokud je nelze integrovat do naší společnosti, co s tím?

Islám vyhlásil Západu válku a nejlepší způsob, jak se bránit, by bylo vyhlášení stanného práva. Muslimové neuznávají systém parlamentní demokracie, na rozdíl od Evropanů, kteří v něm vyrostli a více či méně jej uznávají a řídí se jím. Ale tito azylanti tento systém zneužijí ve váš neprospěch. Nebude to okamžitě, ale jak jsem již uvedl, v průběhu několika generací vás početně předstihnou, a zavedou v Evropě právo šaría. Podle tohoto práva nemáte nárok na život ani majetek, mohou si vše beztrestné a v souladu s Koránem vzít. Dokud si toto neuvědomíte, jste bez šancí.

Tajné služby a nejen v Německu varují před radikalizací společnosti a občanskými nepokoji, stejně tak varují před islámským radikalismem a antisemitismem. Jak se tedy máme bránit?

Odpověď je velice jednoduchá. Trvejte na dodržování vaší ústavy, nepřipouštějte jakékoliv výjimky nebo zvýhodňování určité skupiny občanů. Právě to učíme i na našich přednáškách. Stůjte za svoji ústavou a trvejte na tom, aby ji dodržovala i vaše vláda. Potom budete mít úspěch. Dám vám příklad. Jestliže bude žadatel o azyl tvrdit, že věří v právo šaría, azyl neudělujte. Pošlete jej do země, kde se toto právo aplikuje. Uprchlíkům nebo azylantům poskytujte pouze to, co je běžně dostupné vašim občanům a nečiňte žádné výjimky. Pokud se jim totiž podřídíte, budou chtít stále víc a víc. Pokládají vás za slabochy a jste jejich podřízenými. Oni to nepožadují proto, že by to potřebovali, ale pouze proto, že vás chtějí dostat do podřízené role. To je historický fakt, který si prakticky ověřila Etiopie. Ta se potýkala rovněž s migrační muslimskou vlnou, a přesto je dodnes sekulárním státem. Tehdy vítali muslimy slovy „Vítejte, máme vás rádi, dáme vám co máme, můžete jíst a pít jako my, oblékejte se jako my,a buďte jako my. Nenuťte nás, abychom byli jako vy, jste tu jako hosté, tak od nás nečekejte něco speciálního.“ Když muslimové zjistili, že po šest měsíců se jim nepovedlo přesvědčit téměř žádného křesťana ke konverzi k islámu, tak odešli. A proto je Etiopie až dodnes křesťanskou zemí).

Žádné komentáře:

Okomentovat